Pieczywo lekkie pszenne Wasa 140 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Lekkie |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | Mąka pszenna (45%), pełnoziarnista mąka pszenna (25%), mąka żytnia, mąka żytnia pełnoziarnista (9%), mleko w proszku odtłuszczone, cukier, sól, olej słonecznikowy. może zawierać nasiona sezamu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 110 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | Barilla Poland sp. z o.o.Ulica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Jako podstawa kanapek lub samodzielna przekąska |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 372 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1570 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 88 kJ |
| Wielkość porcji | 5,6 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 5,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |