Opis szczegółowy
Polędwica wołowa dojrzewająca PAWĘTA to prawdziwy rarytas dla koneserów. Wykonana z najwyższej jakości mięsa, charakteryzuje się delikatną teksturą i intensywnym smakiem. Idealna na eleganckie przystawki lub jako wykwintny dodatek do dań głównych, z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wołowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Peklowane |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Polędwica wołowa, sól, glukoza spożywcza, kultury starterowe bakterii, substancja konserwująca: azotyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 65 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: quality meat pawęta sp. z o.o. ulica i numer: kolonia 2a kod pocztowy i miasto: 98-240 krokocice pl |
| Krótki opis marketingowy | Polędwica wołowa dojrzewająca pawęta to prawdziwy rarytas dla koneserów. wykonana z najwyższej jakości mięsa, charakteryzuje się delikatną teksturą i intensywnym smakiem. idealna na eleganckie przystawki lub jako wykwintny dodatek do dań głównych, z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 212 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 887 kJ |
| Zawartość białek | 26,5 g |
| Zawartość soli | 5,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,5 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |