Opis szczegółowy
Wyjątkowa czarna herbata cejlońska OP1 z dodatkiem imbiru, płatków róż, kardamonu i szczyptą cynamonu tworzy kompozycję, która zachwyca bogactwem smaku i aromatu. Delikatne kwiatowe nuty róży łączą się z korzenną głębią przypraw, a rozgrzewający imbir nadaje naparowi energii i charakteru. Każdy łyk przenosi w świat zimowych rytuałów pełnych harmonii i ciepła.
Herbaty z serii Miasteczko Adalbert’s zapakowane są w kolekcjonerskie kartoniki w kształcie domków. Z ich pomocą można stworzyć własne, pachnące herbatą miasteczko, które cieszy oczy i nadaje wnętrzu zimowy urok.
Zbierz całą kolekcję i zbuduj swoje miasteczko Adalbert’s – pełne smaków, aromatów i radości zimowych dni.
Miłość w każdej kropli – podaruj ją zimą sobie lub bliskim.
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
| Rodzaj | czarna |
| Smak | cynamonowy, Imbirowy, Kardamon, Dzika róża |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 80 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95 |
| Składniki | Czarna herbata cejlońska op1 (83%), imbir (5%), płatki róż (5%), kardamon (5%), cynamon (1%) naturalny aromat kardamonu (0,5 %), naturalny aromat róży (0,5%) |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: adalbert's sp. z o.o. ulica i numer: szyszkowa 34 kod pocztowy i miasto: 02-285 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0 g |