Pasztet z pieca ok. 1,7 kg JBB
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka (47%), skórki wieprzowe, skórki z kurczaka, kasza manna (z PSZENICY), wątroba z kurczaka (5%), tłuszcz wieprzowy, mąka PSZENNA, skrobia ziemniaczana, sól, białka MLEKA, MLEKO odtłuszczone w proszku, laktoza (z MLEKA), regulatory kwasowości: E261, E326, E330; wzmacniacz smaku: E621; aromaty, białko roślinne (SOJOWE, kukurydziane, rzepakowe), białko wołowe, oleje roślinne (rzepakowy, palmowy), przyprawy, cukier, emulgator: E472c; stabilizatory: E450, E451; ekstrakty przypraw, białko wieprzowe, glukoza, przeciwutleniacz: E301; substancja zagęszczająca: E407. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten OWSIANY, JAJA, SELER i GORCZYCĘ. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,7 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,6 - 1,8 kg |
| Producent: | Zakład Przetwórstwa Mięsnego "JBB" Import-Eksport Józef BałdygaUlica i numer: Kościelna 25Kod pocztowy i miasto: 07-437 Łyse PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 11 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1017 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1017 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E261 Octan potasu, E326 Mleczan potasu, E330 Kwas cytrynowy, E621 Glutaminian monosodowy, E472c Mono i diglicerydy k.t. Estryfikowane k. Cytrynowym, E450 Difosforany, E451 Trifosforany, E301 Askorbinian sodu, E407 Karagen |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Wzmacniacz smaku, Emulgator, Stabilizator, Przeciwutleniacz, Substancja zagęszczająca |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |