Pasta z batatów z oliwą z oliwek extra virgin 185g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pasta z batatów Z oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia doskonale pasuje na kanapki przygotowywane na odżywcze śniadania. Idealnie komponuje się z różnymi rodzajami pieczywa. Idealnie sprawdzi się również jako dip do warzyw.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
gotowana ciecierzyca 38% (ciecierzyca, woda), bataty 20%, woda, marchew, cebula, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, sól morska, sok z cytryn, czosnek, suszony rozmaryn.
Informacje o produkcie
Marka: IORGOS
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,198 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 582 kJ/ 139 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.9 g |
| Węglowodany | 14 g |
| Cukry | 2.1 g |
| Błonnik | 3.1 g |
| Białko | 3 g |
| Sól | 0.9 g |