Pasta Jalapeno z oliwą z oliwek extra virgin 185g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pasta jalapeno z oliwą z oliwek extra virgin IORGOS doskonale pasuje na kanapki przygotowywane na odżywcze śniadania. Idealnie komponuje się z różnymi rodzajami pieczywa – pełnoziarnistego, graham, mieszanego.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
gotowana ciecierzyca 23%, gotowany groch 23%, woda, papryka jalapeno 8%, cebula, marchew, koncentrat pomidorowy, oliwa z oliwek extra virgin, sól, czosnek, sok z cytryny, papryka czerwona 0,5%
Informacje o produkcie
Marka: IORGOS
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,198 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 784 kJ / 188kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 12.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.2 g |
| Węglowodany | 9.6 g |
| Cukry | 1.3 g |
| Błonnik | 3.8 g |
| Białko | 4.9 g |
| Sól | 1 g |