Pasta Tom Yum Kanokwan 30 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
|---|---|
| Składniki | Cukier, sól, całkowicie utwardzony olej z nasion palmy oleistej, trawa cytrynowa, chili 11,9 %, regulator kwasowosci: kwas cytrynowy, galangal, liscie limonki kar mielone, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, barwnik: ekstrakt z papryki. |
| Zawartość netto | 30 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Producent: | De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.Ulica i numer: Pieńków 147aKod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Do dań kuchni azjatyckiej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Bezpośrednio do spożycia |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,96 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 8,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 322 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 96,6 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1342 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 402,6 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,4 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 32 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|