Grzyby mun krojone House of Asia 30 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | grzyby mun krojone |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zawartość netto | 30 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Producent: | De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.Ulica i numer: Pieńków 147aKod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Dodatek do sosów, dań kuchni azjatyckiej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Namocz grzyby w gorącej wodzie aby zmiękły, odcedź je i dodaj do dania lub sosu. Całość zagotuj lub usmaż. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,34 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21,06 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 318 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 95,4 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1348 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 404,4 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,18 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 70,2 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |