Parówki z szynki Krakus 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Homogenizowane |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe z szynki (90%), sól, glukoza, stabilizatory (octany sodu, cytryniany sodu), białko wieprzowe kolagenowe, aromaty, przeciwutleniacze (kwas askorbinowy, askorbinian sodu, izoaskorbinian sodu), syrop glukozowy niskoscukrzony, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca (azotyn sodu). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-083-012 |
| Producent: | Animex Foods Sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Oddział w MorlinachUlica i numer: Morliny 15Kod pocztowy i miasto: 14-100 Ostróda PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 287 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 115 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1190 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 475 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 2,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 18 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 18 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | <1 |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |