Parówki z szynki 440 g krakus
dodaj do przechowalni
0
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Homogenizowane |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso 80 % (w tym: mięso wieprzowe z szynki 40 %, mięso z kurczaka 40 %), woda, sól, glukoza, skrobia modyfikowana, stabilizatory (octany sodu, cytryniany sodu), aromaty, przeciwutleniacze (kwas askorbinowy, askorbinian sodu, izoaskorbinian sodu), syrop glukozowy niskoscukrzony, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca (azotyn sodu). może zawierać zboża zawierające gluten, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 440 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Producent: | Animex Foods Sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Oddział w MorlinachUlica i numer: Morliny 15Kod pocztowy i miasto: 14-100 Ostróda PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Zawartość surowca wtórnego | 0, 100 % |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 107 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1010 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 445 kJ |
| Wielkość porcji | 44 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,8 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje
| Osłonka niejadalna | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |