Opis szczegółowy
Cukierki o smaku panna cotta.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, laktoza, białka mleka, tłuszcz roślinny (palmowy), całkowicie utwardzony tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy, rzepakowy), serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, syrop glukozowy, mleko odtłuszczone w proszku, alkohol etylowy, mąka pszenna, substancje utrzymujące wilgoć: sorbitole, inwertaza; truskawka granulowana (0,6%), emulgatory: lecytyny (z soi), regulator kwasowości: kwasek cytrynowy, aromaty, koncentrat z soku z czarnej marchwi. może zawierać: orzechy arachidowe i inne orzechy. zawiera alkohol - nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Cukierki o smaku panna cotta. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 454 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1910 kJ |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 66 g |
| Zawartość węglowodanów | 71 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E420 Sorbitol, E1103 Inwertaza, E322 Lecytyny, E330 Kwas cytrynowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja utrzymująca wilgoć, Emulgator, Regulator kwasowości |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |