Paluszki piwne 530 g morliny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | Podudzie kurczęce (94%), sól, skrobia ziemniaczana, stabilizatory: trifosforany, difosforany, mleczan sodu, octany sodu; glukoza, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja zagęszczające: guma ksantanowa, guma guar; ekstrakty drożdżowe, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), substancja konserwująca: azotyn sodu. może zawierać zboża zawierające gluten, soję, seler, gorczycę, mleko (łącznie z laktozą). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 530 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Producent: | animex foods sp.o.o. ul chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w suwałkach ulica i numer: wojska polskiego 112a kod pocztowy i miasto: 16-400 suwałki pl |
| Krótki opis marketingowy | Podudzie kurczęce wędzone, parzone. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 16 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 130 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 130 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 544 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 544 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,9 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 32 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 35 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E451 Trifosforany, E450 Difosforany, E325 Mleczan sodu, E262 Octany sodu, E316 Izoaskorbinian sodu, E415 Guma ksantanowa, E412 Guma guar, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz, Substancja konserwująca, Stabilizator, Substancja zagęszczająca |
| Zawiera aromaty | Tak |