Oshee vitamin lemonade napój niegazowany malina i grejpfrut 555 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 0,555 l (dm³) |
| Smak | Malinowy, Grapefruitowy |
| Działanie | Witaminizujące |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy (20%) z zagęszczonego soku, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat malinowy z innymi aromatami, aromat z różowego grejpfruta, zagęszczony sok z czarnej marchwi, witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, kwas foliowy, biotyna, witamina B12 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Producent: | OSHEE POLSKA SP. Z O.O.Ulica i numer: ALEJA 3 MAJA 9Kod pocztowy i miasto: 30-062 KRAKÓW PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 53 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 82 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 228 kJ |
| Wielkość porcji | 278 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,6 mg/100ml |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,6 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 10 %RWS |
| Witamina B12 | 0,25 μg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 5 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 10 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 20 μg/100ml |
| Kwas foliowy (%RWS) | 10 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,14 mg/100ml |