Opis szczegółowy
Baton zbożowy o smaku limonki z dodatkiem wiśni liofilizowanych, z polewą kakaowo mleczną, wzbogacony w witaminę C.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Orzechowy |
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Składniki zbożowe 23 % (płatki owsiane pełnoziarniste 15 %, mąka ryżowa, mąka kukurydziana), orzeszki arachidowe prażone 18 %, substancja wiążąca: syrop maltitolowy; polewa kakaowo-mleczna 16 % [cukier, tłuszcz kokosowy, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 6,5 %, mleko w proszku odtłuszczone 2 %, emulgator: lecytyny; aromaty]; inulina w proszku, rodzynki 6,1 % (rodzynki 99,5 %, olej bawełniany i/lub słonecznikowy); orzechy laskowe prażone 3 %, olej słonecznikowy, koncentrat białek serwatkowych (z mleka), substancje wzbogacające: witamina a, witamina d, witamina c, witamina b12, witamina b6, tiamina, ryboflawina, magnez; emulgator: lecytyny; substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole; sól, aromat, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oshee polska sp. z o.o. ulica i numer: aleja 3 maja 9 kod pocztowy i miasto: 30-062 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 22 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 441 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 178 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1808 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 745 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 9,3 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,6 g |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Magnez | 143 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 38 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,53 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,42 mg/100g |
| Witamina A | 305 μg/100g |
| Witamina A (%RWS) | 38 %RWS |
| Witamina B12 | 0,95 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 38 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,53 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 38 %RWS |
| Witamina C | 30 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 38 %RWS |
| Witamina D | 1,9 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera aromaty | Tak |