Orzechy brazylijskie BIO 100 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Delikatne w smaku, chrupiące orzechy o maślanej konsystencji stanowią doskonałe źródło selenu, magnezu oraz cennych kwasów tłuszczowych. Wspierają odporność, korzystnie wpływają na pracę serca i układu nerwowego. Idealne jako pożywna przekąska lub dodatek do sałatek, deserów i musli.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
ORZECHY BRAZYLIJSKIE* 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: BRAZYLIA
Masa brutto: 0,125 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2830 kJ / 687 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 67 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Węglowodany | 2.6 g |
| Cukry | 2.3 g |
| Błonnik | 7.5 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | g |