Opis szczegółowy
Ogórki gruntowe " płaty" bez skórki i komory nasiennej, układane ręcznie w słoiku z dodatkiem naturalnych przypraw, papryki i cebuli w zalewie słodko -kwaśnej. Produkt do bezpośredniego spożycia.
Parametry produktu
| Składniki | Ogórki 51%,woda,cukier,ocet spirytusowy,papryka,cebula,sól,regulator kwasowości: kwas mlekowy,gorczyca,pieprz czarny,ziele angielskie,liść laurowy. |
| Typ (antipasti) | Warzywa marynowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 680 g |
| Waga netto po odcieku | 350 g |
| Zawartość netto | 680 g |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 576 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dagoma sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 62 kod pocztowy i miasto: 84-100 puck pl |
| Krótki opis marketingowy | Pikle kaszubskie ogórkowe w zalewie słodko-kwaśnej. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 43 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 182 kJ |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 7,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Ogórki w zalewie słodko-kwaśnej |
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |