Oreo Lody Mini stick 6x50 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody o smaku waniliowym z ciastkami kakaowymi z nadzieniem o smaku waniliowym pokruszonymi na małe kawałki, w polewie z ciastkami kakaowymi z nadzieniem o smaku waniliowym pokruszonymi na małe kawałki (38%)
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Waniliowy, Ciasteczkowy, Kakaowy |
| Dodatki | Z ciasteczkami |
| Składniki | Mleko odtłuszczone (odtworzone), ciastka kakaowe z nadzieniem o smaku waniliowym pokruszone na małe kawałki (28%) (mąka pszenna, cukier, olej palmowy, olej rzepakowy, skrobia pszenna, kakao w proszku o obnizonej zawartości tłuszczu (1,3%)*, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany potasu, węglany sodu), sól, emulgator (lecytyny (z soi)), regulator kwasowości (wodorotlenek sodu), aromaty), tłuszcz kokosowy, cukier, syrop glukozowy, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny (soja), e 476), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar), aromat. 8procent dotyczy gotowego produktu. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, jaja i inne zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 219 g |
| Pojemność | 300 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 102 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 129 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 537 kJ |
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,7 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 37 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 24 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E503 Węglany amonu, E501 Węglany potasu, E500 Węglany sodu, E322 Lecytyny, E524 Wodorotlenek sodu, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E476 Polirycynooleinian, E410 Mączka chleba świętojańskiego, guma karobowa, E412 Guma guar |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja spulchniająca, Emulgator, Regulator kwasowości, Stabilizator |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Odpowiedni dla wegetarian. |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |