Oliwki zielone w zalewie BIO 355 g/ 200 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Odkryj pełnię autentycznego smaku prosto z greckich gajów oliwnych. Oliwki z pestką Carpos BIO pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych i dojrzewają w śródziemnomorskim słońcu, dzięki czemu zachowują intensywny aromat, naturalną jędrność i głęboki, wyrazisty smak.
Z pestką – dla tych, którzy cenią tradycję i najbardziej naturalną formę oliwek. Doskonałe jako przekąska, dodatek do serów, sałatek i dań kuchni śródziemnomorskiej.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
olwiki zielona całe BIO 56%, woda, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy, kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 603 kJ/ 144 kcal |
| Tłuszcz | 15.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Węglowodany | 3.8 g |
| Cukry | 1 g |
| Białko | 1.2 g |
| Sól | 2.5 g |