Opis szczegółowy
Majonez smakowy z zielonymi oliwkami od Mosso to unikatowe połączenie klasycznego, kremowego majonezu z wyrazistym, lekko słonym i delikatnie kwaskowym smakiem oliwek. Charakteryzuje się:
✅ Aksamitną, gładką konsystencją, ułatwiającą rozsmarowanie i dekorowanie potraw
✅ Wyraźnym aromatem oliwek, wnoszącym śródziemnomorski akcent do Twoich dań
✅ Delikatną nutą oliwkowej słoności, przełamaną łagodnym majonezem
Zastosowanie
• Idealny do kanapek i bagietek, szczególnie z szynką dojrzewającą, serem feta lub warzywami grillowanymi
• Doskonały jako dip do paluszków grissini, nachosów, krakersów i warzyw
• Świetnie komponuje się z burgerami drobiowymi i wegetariańskimi
• Sprawdzi się w sałatkach makaronowych i sałatkach śródziemnomorskich, wzbogacając ich smak
Parametry produktu
| Składniki | Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, woda, żółtko jaja (6%), ocet spirytusowy, cukier, sól, zielone oliwki suszone (1%), gorczyca, przyprawy i ekstrakty przypraw, aromaty, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, substancje konserwujące: e202i e211; przeciwutleniacz: e 385 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Zawartość netto | 170 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mosso kewpie poland sp. z o.o. ulica i numer: wirażowa 43 kod pocztowy i miasto: 05-090 raszyn pl |
| Krótki opis marketingowy | Majonez smakowy z zielonymi oliwkami od mosso to unikatowe połączenie klasycznego, kremowego majonezu z wyrazistym, lekko słonym i delikatnie kwaskowym smakiem oliwek. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 319 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 660 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2720 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 70 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Majonez smakowy z zielonymi oliwkami od mosso to unikatowe połączenie klasycznego, kremowego majonezu z wyrazistym, lekko słonym i delikatnie kwaskowym smakiem oliwek. charakteryzuje się: ✅ aksamitną, gładką konsystencją, ułatwiającą rozsmarowanie i dekorowanie potraw ✅ wyraźnym aromatem oliwek, wnoszącym śródziemnomorski akcent do twoich dań ✅ delikatną nutą oliwkowej słoności, przełamaną łagodnym majonezem zastosowanie • idealny do kanapek i bagietek, szczególnie z szynką dojrzewającą, serem feta lub warzywami grillowanymi • doskonały jako dip do paluszków grissini, nachosów, krakersów i warzyw • świetnie komponuje się z burgerami drobiowymi i wegetariańskimi • sprawdzi się w sałatkach makaronowych i sałatkach śródziemnomorskich, wzbogacając ich smak |