Oliwki zielone całe BIO 220g
dodaj do przechowalni
0
Opis
BIO Oliwki zielone całe IORGOS to naturalna przekąska najwyższej jakości, pochodząca z certyfikowanych upraw ekologicznych. Starannie wyselekcjonowane, jędrne i soczyste oliwki zachwycają delikatnym smakiem oraz aromatem śródziemnomorskiego słońca. Idealne do sałatek, przystawek, tapas lub jako zdrowy dodatek do codziennych posiłków.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
ekologiczne oliwki zielone z pestką 63%, woda, sól, regulator kwasowości (kwas mlekowy)
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 798 kJ /191 kcal |
| Tłuszcz | 20.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.85 g |
| Węglowodany | 1 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 2.5 g |
| Białko | 1.2 g |
| Sól | 4 g |