Oliwki kalamata drylowane 360/180g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Oliwki Kalamata to odmiana oliwek pochodząca z Grecji, charakteryzująca się ciemno-purpurową barwą i charakterystycznym, intensywnym smakiem. Są one często uważane za jedne z najsmaczniejszych i najbardziej cenionych oliwek na świecie. Oliwki Kalamata są wyjątkowe zarówno jako przekąska, jak i składnik różnych potraw, szczególnie kuchni śródziemnomorskiej. Oliwki kalamata są bogate w zdrowe tłuszcze, przede wszystkim kwas oleinowy, który jest korzystny dla serca. Zawierają również antyoksydanty, witaminy i minerały, które wspierają ogólną kondycję organizmu. Oliwki kalamata IORGOS mogą być używane jako przekąska, dodatek do sałatek, dania główne czy pizze. Produkt ten jest odpowiedni dla osób poszukujących ekologicznych i smacznych produktów spożywczych, które wpisują się w zdrowy styl życia.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
Oliwki kalamata, sól, ocet winny.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1162 kJ/278 kcal |
| Tłuszcz | 29.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.76 g |
| Węglowodany | 1.4 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 2.8 g |
| Białko | 1.7 g |
| Sól | 4.4 g |