Opis szczegółowy
Midas to królewska oliwa extra virgin pdo tłoczona na zimno z oliwek koroneiki w antycznym greckim regionie kalamata. Ma bogaty zapach budzący skojarzenia z dojrzałym pomidorem lub świeżo skoszoną trawą; smak lekko gorzki, oliwkowy, a konsystencję jedwabistą. Oferowana w przyciemnianej amforze z elegancko okrytą zakrętką i lśniącą etykietą.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Oliwa extra vergine (extra virgin olive oil) |
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Zastosowanie | Do sałatek |
| Składniki | Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia |
| Zawartość netto | 860 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,86 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa dorapol sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. łuczanowicka 27 kod pocztowy i miasto: 31-766 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać z dala od źródeł światła i ciepła |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 823 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3382 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 91,4 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |