Oliwa z oliwek extra virgin Picual BIO 500ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Produkowana jest z najmłodszych gajów oliwnych w posiadłości, liczących od 10 do 40 lat. Charakterystyczna dla tego oleju jest wysoka zawartość naturalnych przeciwutleniaczy. Picual charakteryzuje się umiarkowaną goryczą i pikantnością oraz aromatem migdałów, pomidorów i cytrusów. Średnia intensywność z łagodnymi nutami chlorofilu, zarówno liści, jak i trawy. Na podniebieniu bardzo harmonijne, rozwijające się wytrwale w kierunku dojrzałych migdałów. Bardzo niska kwasowość ? 0,2% Doskonała do smażenia, ze względu na wysoką zawartość polifenoli, a także do pieczenia lub grillowania. Również do wykańczania potraw takich jak warzywa, ryby i mięso. Idealna do pieczenia.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
100% ekologiczna Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia
Informacje o produkcie
Marka: CORTIJO DE SUERTE ALTA
Kraj pochodzenia: ES
Masa brutto: 1,02 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3700 Kj / 900 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 100 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |