Oliwa z oliwek Extra Vergine Classico Monini 2 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj produktu | Oliwa extra vergine (extra virgin olive oil) |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 2000 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zastosowanie | Do majonezów, Do pieczenia, Do sałatek, Do smażenia |
| Składniki | oliwa z oliwek extra vergine |
| Zawartość netto | 1,72 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,9 kg |
| Producent: | Monini Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Marcelińska 90Kod pocztowy i miasto: 60-324 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 828 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3404 kJ |
| Wielkość porcji | 2000 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 92 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 0 %RWS |
|---|---|
| Fluor | 0 mg/100g |
| Fluor (%RWS) | 0 %RWS |
| Fosfor | 0 mg/100g |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0 mg/100g |
| Magnez | 0 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 0 %RWS |
| Mangan | 0 mg/100g |
| Miedź | 0 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 0 %RWS |
| Molibden | 0 μg/100g |
| Molibden (%RWS) | 0 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 0 %RWS |
| Potas | 0 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 0 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 0 %RWS |
| Selen | 0 μg/100g |
| Selen (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 142 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0 mg/100g |
| Wapń | 0 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina A | 0 μg/100g |
| Witamina B12 | 0 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina E | 17 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 0 μg/100g |
| Biotyna (%RWS) | 0 %RWS |
| Chlor | 0 mg/100g |
| Chlor (%RWS) | 0 %RWS |
| Chrom | 0 μg/100g |
| Cynk | 0 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 0 %RWS |
| Jod | 0 μg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 0 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 0 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0 mg/100g |
| Witamina C | 0 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina D | 0 μg/100g |
| Witamina K | 0 μg/100g |
| Żelazo | 0 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 0 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |