Old Spice Whitewater Zestaw
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Old Spice Whitewater Zestaw
Parametry produktu
| W zestawie | Old spice whitewater dezodorant w sztyfcie 50 ml; old spice whitewater żel pod prysznic i szampon do włosów 250 ml; old spice whitewater dezodorant do ciała w aerozolu 150ml |
|---|---|
| Łączna pojemność | 450 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl |
| Skład | Old spice whitewater dezodorant w sztyfcie: dipropylene glycol, aqua, propylene glycol, sodium stearate, poloxamine 1307, ppg-3 myristyl ether, parfum, tetrasodium edta, linalool, limonene, octadecyl di-t-butyl-4 hydroxyhydrocinnamate, hexyl cinnamal, citronellol, geraniol, benzyl salicylate, alpha-isomethyl lonone, citral, eugenol, cinnamal, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, ci 60725, ci 61565; old spice whitewater żel pod prysznic i szampon do włosów: aqua, sodium lauryl sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, parfum, sodium benzoate, sodium citrate, sodium xylenesulfonate, benzyl alcohol, sodium salicylate, citric acid, benzyl benzoate, disodium edta, sodium hydroxide, limonene, linalool, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, ci 42090; old spice whitewater dezodorant do ciała w aerozolu: alcohol denat., butane, isobutane, propane, parfum, linalool, limonene, piroctone olamine, hexyl cinnamal, citronellol, geraniol, benzyl salicylate, alpha-isomethyl lonone, citral, eugenol, cinnamal |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Działanie | Odświeżające |
| Łączna masa | 420 g |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja, Polska, Wielka Brytania |