CL4020 lampki druciki 200 led
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Poczuj magię świąt dekorując lampkami choinkowymi swój dom i ogród. Niech nasza kurtyna świetlna w białym, ciepłym kolorze rozświetli twój pokój, korytarz, czy salon. Taki świąteczny akcent na pewno przyciągnie wzrok i sprawi, że wokół zapanuje wspaniały, świąteczny klimat. Kurtyna LED doskonale prezentuje się na tle firanek i zasłon okiennych, optycznie ocieplając wnętrze i dodając mu uroku. Jeśli marzysz o oryginalnym oświetleniu świątecznym, kurtyna świetlna spełni twoje najśmielsze oczekiwania!
Parametry produktu
| Liczba punktów świetlnych | 200 |
|---|---|
| Kolor światła | ciepła biel |
| Długość całkowita | 2 m |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Typ zasilania | Elektryczne |
| Długość przewodu | 2 m |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: springos ulica i numer: kłaj 701 kod pocztowy i miasto: 32-015 kłaj pl |
| Rodzaj produktu | Oświetlenie dekoracyjne |
| Okazja | Boże Narodzenie |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |