Opis szczegółowy
Wzięliśmy oryginalny napój owsiany z serii Barista Edition i dodaliśmy do niego odrobinę karmelowego smaku, abyś mógł zaskoczyć wszystkich swoimi nowymi, ulepszonymi umiejętnościami przygotowywania latte.
Karmelowe latte to jeden z najłatwiejszych przepisów do przygotowania w domu. Potrzebujesz tylko kawy i Barista Caramel. Idealnie nadaje się do latte mrożonego, latte gorącego, wypieków o smaku karmelowym lub po prostu do wszystkiego, do czego chcesz dodać karmelowy smak.
Do przygotowania naszych napojów używamy ziaren owsa, co pozwala nam zachować wiele właściwości owsa i uzyskać smak oraz konsystencję wymaganą przez profesjonalnych baristów do mieszania z kawą. Ten karmelowy napój można przechowywać w temperaturze pokojowej przez długi czas przed otwarciem, a nadal będzie świeży i słodki.
Parametry produktu
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Lekki |
| Składniki | Woda, owies 10%, olej rzepakowy, cukier 1,6%, regulator kwasowości (fosforany potasu), minerał (węglan wapnia), aromat, naturalny aromat, sól, witaminy (d2, ryboflawina, b12). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oatly poland sp. z o.o. ulica i numer: żelazna 51/53 kod pocztowy i miasto: 00-841 warszawa pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Po otwarciu przechowywać w lodówce (+8°c) i spożyć w ciągu 5 dni. dobrze wstrząsnąć. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Cukry | 5,1 g |
| Wartość energetyczna kcal | 70 kcal |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 293 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,8 g |
| Zawartość błonnika | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 0,5 μg/100ml |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,24 μg/100ml |
| Wapń | 120 mg/100ml |
| Witamina D (%RWS) | 10 %RWS |
Inne informacje o zawartości