Opis szczegółowy
Wzbogacona dodatkiem oliwy z oliwek EXTRA VIRGIN, wzbogacona w niedoborowe składniki wspieracjące zdrowie: antyoksydanty, kwas foliowy. Produkt wegański, bez konserwantów, 60% mniej tłuszczów nasyconych niż w maśle
Parametry produktu
| Rodzaj | Margaryna |
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | Do smarowania pieczywa |
| Składniki | Olej rzepakowy - 39%, woda, tłuszcze roślinne (palmowe), oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia - 3%, sól (0,8%) emulgatory (mono-i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny), siarczan cynku, aromat, witaminy (a, d, b1, b2, b6, b9,b12), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (karoteny). nie zawiera konserwantów. |
| Zawartość tłuszczu | 60 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bunge polska sp. z o.o. ulica i numer: niepodległości 42 kod pocztowy i miasto: 88-150 kruszwica pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 150 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 540 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2220 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 60 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Witaminy i składniki mineralne
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,7 mg/100g |
| Witamina E (%RWS) | 83 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,55 mg/100g |
| Tiamina (%RWS) | 50 %RWS |
| Witamina A | 900 μg/100g |
| Witamina A (%RWS) | 113 %RWS |
| Witamina B12 | 1,25 μg/100g |
| Witamina D | 7,0 μg/100g |
| Witamina E | 10 mg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 100 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,7 mg/100g |
| Cynk | 1,5 mg/100g |
| Cynk (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |