OSHEE Isotonic Drink Watermelon 750 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Napój niegazowany o smaku arbuzowym z dodatkiem witamin. Zawiera cukier i substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 750 ml |
| Smak | Arbuzowy |
| Działanie | Izotoniczne |
| Składniki | Woda, glukoza, kwas: kwas cytrynowy; cytrynian sodu, regulator kwasowości: cytryniany potasu; substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu; substancje słodzące: aspartam, acesulfam k; aromaty, stabilizatory: guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej; barwniki: karmel amoniakalno-siarczanowy, azorubina - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie u dzieci; witaminy: niacyna, witamina b6, biotyna. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oshee polska sp. z o.o. ulica i numer: aleja 3 maja 9 kod pocztowy i miasto: 30-062 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 145 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed działaniem promieni słonecznych. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 77 kJ |
| Wielkość porcji | 750 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,2 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,2 mg/100g |
|---|---|
| Biotyna (witamina B7) | 3,75 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,105 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 7,5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera źródło fenyloalaniny, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny) |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E332 Cytryniany potasu, E202 Sorbinian potasu, E211 Benzoesan sodu, E951 Aspartam, E950 Acesulfam K, E414 Guma arabska, E445 Estry glicerolu i żywicy roślinnej, E150d Karmel amoniakalno-siarczynowy, E122 Azorubina |
| Zawiera aromaty | Tak |