Opis szczegółowy
Mintaj filety bez skóry IQF rozmiar: 4-10 oz z dodaną wodą, mrożone, glazurowane (Theragra chalcogramma), opakowanie jednostkowe: 5 kg, masa netto (bez glazury): 4,5 kg
Parametry produktu
| Składniki | Filety z mintaja bez skóry (55%), woda, stabilizator e451 |
| Gatunek ryby | Mintaj |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 10 % |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-zachodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | Filet |
| Część ryby | Część środkowa |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Theragra chalcogramma |
| Typ | Na wagę |
| Waga jednostkowa brutto | 5,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nord capital sp z o.o. ulica i numer: pucka 4 kod pocztowy i miasto: 84-123 połchowo pl |
| Masa netto (bez glazury) | 4,5 kg |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 108 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temp. poniżej -18stc. nie zamrażać po rozmrożeniu |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Spożyć po obróbce termicznej! |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 168 kJ |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 0,44 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości