Mrożony Homar cały gotowany głęboko mrożony w solonej wodzie MyFood 916 g/350 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Kanada |
|---|---|
| Zawartość netto | 350 g |
| Składniki | Woda, Homar amerykański (Homarus americanus) 38%, sól |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Kanada |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,94 kg |
| Producent: | myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt przeznaczony dla konsumentów, u których nie występuje reakcja alergiczna (nietolerancji) po spożyciu skorupiaków. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt (homar) gotowy do spożycia po rozmrożeniu i po usunięciu pancerza. Rozmrażać w opakowaniu w chłodziarce przez 12 – 14 godzin lub w temperaturze pokojowej przez 5 – 6 godzin lub po wyjęciu z opakowania, pod bieżącą wodą do całkowitego roztopienia lodu. W celu podania na zimno, przed spożyciem, rozmrożony produkt umieścić w osolonej wodzie i pozostawić na około 90 minut. W celu podania na ciepło rozmrożony produkt umieścić we wrzącej wodzie i ogrzewać przez około 5 minut lub w kuchence mikrofalowej i ogrzewać przy mocy 600 W, około 3 minuty. |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 84 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 356 kJ |
| Wielkość porcji | 350 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,9 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |