Nimm2 lizaki 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Owocowe |
|---|---|
| Smak | Wieloowocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 10 g |
| Składniki | Składniki: syrop glukozowy, cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), kwas: kwas mlekowy, zagęszczone soki owocowe 0,9%* (jabłko, limonka, wiśnia, malina, pomarańcza, cytryna, czarna porzeczka, jeżyna), regulator kwasowości: mleczan sodu, aromaty , witamina C, koncentraty barwiące (czarna marchew, spirulina), emulgator: lecytyny (słonecznik), niacyna, aromat pomarańczowy, aromat cytrynowy z innymi aromatami , witamina E, barwiący wyciąg z kurkumy, witamina B6, witamina B12. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Producent: | Storck sp. z o.o.Ulica i numer: Przyokopowa 26Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 392 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1666 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,1 |
| Zawartość soli | 0,29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 77,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 92,5 g |
Witaminy
| Niacyna (witamina B3, PP) | 41,4 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (%RWS) | 259 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 175 %RWS |
| Witamina B12 | 4,4 μg/100g |
| Witamina E | 21 mg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 3,4 mg/100g |
| Witamina C | 150 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 188 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości |
| Zawiera aromaty | Tak |