Nescafe Nescoré Kawa rozpuszczalna z oligofruktozą i cykorią 260 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 260 g |
| Typ | Z cykorii, Śniadaniowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | Kawa rozpuszczalna (33,2%), oligofruktoza 33%, cykoria rozpuszczalna 29,9%, siarczan magnezu |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wsyp 3 łyżeczki Nescoré (4 g) do kubka i zalej 200 ml gorącego mleka lub wody. |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 200 ml |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,9 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 141 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 108 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 453 kJ |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 9,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 52 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12 %RWS |