Inka kartonik 150 g x8szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dobra w swej naturze Inka Klasyczna to rozpuszczalna kawa zbożowa, której walory cenione są przez Polaków nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. To zasługa oryginalnej receptury bazującej na prostym składzie, która sprawia, że Inka Klasyczna to uzyskana esencja jęczmienia, żyta, cykorii i buraków cukrowych. Dzięki wysokiej zawartości polskich zbóż i harmonijnej kompozycji, Inka Klasyczna nie tylko zawiera składniki odżywcze, ale i ma łagodny smak, subtelny aromat i delikatną piankę. Dlatego jest ona tak dobra dla Ciebie i Twojej rodziny. Może być pita przez dzieci od 3 roku życia, kobiety w ciąży i karmiące.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 150 g |
| Typ | Zbożowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | zboża 78% (jęczmień, żyto), cykoria. Bez dodatku cukru. Zawiera występujące cukry. |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grana sp. z o.o. ulica i numer: piłsudskiego 1 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zawartość opakowania proszę przesypać do szczelnego opakowania. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 2 łyżczeki (4g) zalewać gorącą ale nie wrzącą wodą (200ml) |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 4 g |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 360 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 14 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 61 kJ |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |