'Napój Gazowany Piccolo Wiśnia 750 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 750 ml |
| Smak | Wiśniowy |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy 12,5% z zagęszczonego soku jabłkowego, cukier, sok wiśniowy 4,5% z zagęszczanego soku wiśniowego, sok z czerwonych winogron 3,0 % z zagęszczanego soku czerwonych winogron, dwutlenek węgla, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat , substancje konserwująca - dimetylodiwęglan,, zawartość owoców min 20% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Producent: | ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 185 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 278 kJ |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,6 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|