Mutti Passata z bazylią butelka 700 g (promocja)
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Idealny do włoskich potraw, doskonały pomysł na szybki obiad, poręczna butelka.
Parametry produktu
| Pojemność | 0,700 l (dm?) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Pomidory (99%), sól, bazylia (0,1%), ekstrakt z bazylii |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 0,7 g |
| Zawartość netto | 700 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 23 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 149 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |