Mrożone małże Św. Jakuba surowe bez muszli, bez ikry 10-20szt. MyFood 800 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Atlantycki przegrzebek głębinowy (mięczaki) placopecten magellanicus 95%, woda, stabilizator: e451. |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-zachodnia część Oceanu Atlantyckiego |
| Glazura | 20 % |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | Bez muszli |
| Obróbka termiczna | surowa-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Dragi |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Producent: | myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Placopecten magellanicus |
| Masa netto (bez glazury) | 800 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt przeznaczony dla konsumentów, u których nie występuje reakcja alergiczna (nietolerancji) po spożyciu mięczaków. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia po rozmrożeniu i zastosowaniu obróbki termicznej. Zalecane rozmrażanie w chłodziarce. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 84,4 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 360,4 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |