Mrożone krewetki białe surowe obrane bez ogona 31-40 szt. MyFood 800 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Krewetka biała (litopenaeus vannamei) 90%, woda, sól, stabilizatory: e451, e452 . (składniki zależne od dostępnego na rynku surowca) |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Glazura | 20 % |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | Nie dotyczy |
| Liczba sztuk w kilogramie | 78 szt. |
| Obróbka termiczna | surowa-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bangladesz, Indie, Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Producent: | myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Litopenaeus vannamei |
| Masa netto (bez glazury) | 800 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt przeznaczony dla konsumentów, u których nie występuje reakcja alergiczna (nietolerancji) po spożyciu skorupiaków. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w zamrażarce w temperaturze -6°c (1 tydzień), -12°c (1 miesiąc), poniżej -18°c do daty minimalnej trwałości. produkt głęboko mrożony, nie zamrażać ponownie po rozmrożeniu. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia po rozmrożeniu i zastosowaniu obróbki termicznej. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 99 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 415 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22,6 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,01 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |