Opis szczegółowy
Las Huberta Tusza Bażant waga ok. O,9 kg/szt bez piór i głowy produkt zmiennowagowy.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Bażant |
| Klasa | I |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Z kośćmi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | Tusza bażant |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Belgia |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej -18 °C |
| Kraj chowu | Belgia |
| Kraj uboju | Belgia |
| Kraj rozbioru mięsa | Belgia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,90 - 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: las huberta sp z o.o. ulica i numer: rogera 13 kod pocztowy i miasto: 47-430 rudy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed rozmrożeniem |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po obróbce termicznej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 900 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |