Mrożone Aviko Noisettes kuleczki ziemniaczane 600 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
|---|---|
| Zawartość netto | 600 g |
| Składniki | Ziemniaki, oleje rośline ( olej rzepakowy, olej słonecznikowy), sól, glukoza, cebula w proszku, stabilizator (e464), przyprawy |
| Temperatura przechowywania min - max | -18 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,61 kg |
| Producent: | AVIKO BVUlica i numer: Dr.A.Ariensstraat 28Kod pocztowy i miasto: 07-221 Steenderen NL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po obróbce termicznej( pieczenie / smażenie ) |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Dostępne na opakowaniu produktu . |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 153 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 644 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,7 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 24 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |