Motyl majonez stołowy 265 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | olej rzepakowy, woda, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca biała, sól), cukier, żółtko jaj kurzych w proszku (3,5%), ocet spirytusowy, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), skrobia modyfikowana kukurydziana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas winowy), przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa EDTA), barwnik (karoteny). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 265 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Producent: | Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Motyl Spółka JawnaUlica i numer: Łódzka 8Kod pocztowy i miasto: 97-221 Rokiciny Kolonia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 250 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 656 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2699 kJ |
| Wielkość porcji | 265 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0,96 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 71 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |