Opis szczegółowy
Majonez smakowy Sriracha od Mosso to wyjątkowe połączenie kremowego, delikatnego majonezu z orientalną nutą ostrej papryczki chili w stylu słynnego sosu Sriracha.
Zastosowanie
• Idealny do kanapek i burgerów zamiast klasycznych sosów pikantnych
• Jako dip do nuggetsów, frytek, stripsów i warzyw
• Do wrapów i tortilli, nadając im orientalny, pikantny charakter
• Świetny do marynat, kanapek klubowych i dań street food
Parametry produktu
| Składniki | Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, woda, żółtko jaja 6%, ocet spirytusowy, cukier, przyprawy (w tym chili, czosnek) i ekstrakty przypraw, sól , gorczyca, aromaty, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; substancje konserwujące: e 202 i e 211; przeciwutleniacz e 385 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Zawartość netto | 170 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mosso kewpie poland sp. z o.o. ulica i numer: wirażowa 43 kod pocztowy i miasto: 05-090 raszyn pl |
| Krótki opis marketingowy | Majonez smakowy sriracha od mosso to wyjątkowe połączenie kremowego, delikatnego majonezu z orientalną nutą ostrej papryczki chili w stylu słynnego sosu sriracha. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 319 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 319 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 459 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2710 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 70 g |
| Cukry | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Majonez smakowy sriracha od mosso to wyjątkowe połączenie kremowego, delikatnego majonezu z orientalną nutą ostrej papryczki chili w stylu słynnego sosu sriracha. charakteryzuje się: ✅ wyrazistym, pikantnym smakiem z lekką słodyczą i czosnkową nutą, typową dla oryginalnej srirachy ✅ gładką, aksamitną konsystencją, łatwą do rozsmarowania i dekoracji potraw ✅ wyraźnym aromatem przypraw i papryki chili, który podkręca smak kanapek, burgerów, tortilli, frytek i dań z grilla zastosowanie • idealny do kanapek i burgerów zamiast klasycznych sosów pikantnych • jako dip do nuggetsów, frytek, stripsów i warzyw • do wrapów i tortilli, nadając im orientalny, pikantny charakter • świetny do marynat, kanapek klubowych i dań street food |