Mosso Sos musztardowo chrzanowy 315 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Dodatek do mięs, kanapek i potraw z grilla. |
| Składniki | woda, olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, ocet spirytusowy, korzeń chrzanu 11%, cukier, gorczyca 7%, sól, miód gryczany 1%, substancje zagęszczające: guma ksantanowa, guma guar, mączka chleba świętojańskiego; serwatka (z mleka) w proszku, białka mleka, żelatyna wołowa, odtłuszczone mleko w proszku, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy i ekstrakty przypraw, barwnik: karoteny, substancje konserwujące: E 202, pirosiarczyn sodu, przeciwutleniacz: E 385. Produkt może zawierać: jaja, soję, gluten, sezam. |
| Zawartość netto | 315 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Producent: | Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o.Ulica i numer: Wirażowa 43Kod pocztowy i miasto: 05-090 Raszyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w chłodnym, zacienionym miejscu, po otwarciu w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt może się rozwarstwić. Przed użyciem wstrząśnij. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 265 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1110 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera siarczyny | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E202 Sorbinian potasu, E385 Sól wapniowo -disodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja konserwująca, Przeciwutleniacz |