Roleski Sos Tatarski 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Tatarski |
| Smak | (original) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | do mięs, na grilla, do kanapek |
| Składniki | olej słonecznikowy, woda, pieczarka marynowana (6,8%), żółtko jaja kurzego, cukier, ogórek konserwowy (3,8%), cebula konserwowa, skrobia modyfikowana, sól, szczypiorek suszony, gorczyca, aromaty, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA. |
| Zawartość netto | 240 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Słowacja, Czechy, Bułgaria |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Producent: | Roleski Sp. jUlica i numer: Spacerowa 181aKod pocztowy i miasto: 33-113 Zbylitowska Góra PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. Nie zamrażać. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 519 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2139 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 55 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,7 g |
Inne informacje
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E385 Sól wapniowo -disodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz |
| Zawiera aromaty | Tak |