Mortadela w plastrach BIO 80 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczna kiełbasa wieprzowa, mielona, gotowana, w plastrach. Kraj pochodzenia mięsa wieprzowego: Włochy.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze poniżej 4 st. C.
Składniki
wieprzowina* 99%, sól, dekstroza*, przyprawy*, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotan sodu. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Informacje o produkcie
Marka: FUMAGALLI
Kraj pochodzenia: IT
Masa brutto: 0,09 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1216 kJ/ 293 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9.1 g |
| Węglowodany | 1.1 g |
| Cukry | 1 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 16 g |
| Sól | 2 g |