Opis szczegółowy
Bezmięsne Pepperoni - autentyczne serce Włoch w zupełnie nowej odsłonie! Nasze Wegańskie Pepperoni to prawdziwa kulinarna rewolucja - jest pyszne, lekko pikantne, aromatyczne i w pełni roślinne! Zachwyca autentycznym włoskim smakiem i sprawia, że każda pizza staje się roślinnym majstersztykiem!
Parametry produktu
| Składniki | Woda, białko pszenne 25,2 %, teksturowane białko pszenne (białko pszenne, mąka pszenna) 14,5 %, tofu (ziarno soi, woda, substancja wiążąca: siarczan wapnia), ekstrakty przypraw, przyprawy (w tym gorczyca czarna ziarno, gorczyca biała ziarno), olej rzepakowy, sos sojowy (woda, fermentowana soja, fermentowana pszenica, sól), warzywa suszone (czosnek, burak czerwony, pomidor), sól, ekstrakt drożdżowy, aromaty (w tym dymu wędzarniczego), zagęszczony sok cytrynowy, glukoza, hydrolizat białka roślinnego (pszenny), barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza. może zawierać sezam. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bvtcher sp. z o. o. ulica i numer: flory 9 m.8 kod pocztowy i miasto: 00-586 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Bezmięsne pepperoni polecamy jeść na surowo (na przykład na kanapkach z musztardą), ale możesz je także smażyć, piec, dusić albo grillować - odszukaj swój ulubiony sposób! genialnie sprawdzi się na pizzy, zapiekankach, w tostach czy leczo. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 222 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 982 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 32,4 g |
| Zawartość soli | 2,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,2 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |