Mortadela Sokołów 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Produkt blokowy |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Mieszany |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso30%(w tym: mięso wieprzowe 14%,mięso z kurczaka 9%,mięso wołowe 7%), woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka,tłuszcz wieprzowy, skórki wieprzowe, kasza manna (gluten), tłuszcz i skórki z kurczaka, sól, skrobia ziemniaczana, izolat białka sojowego, substancja zagęszczająca: e407, przyprawy (w tym:gorczyca), ekstrakty przypraw, aromaty przypraw (w tym : gluten, soja, seler); stabilizatory: trifosforany, difosforany, emulgator: e472c; regulator kwasowości: e331, e500; białko kolagenowe (wieprzowe); cukier, wzmacniacze smaku: e621, e635; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, askorbinian sodu, ekstrakt drożdżowy, barwnik:e120, substancja konserwująca: e250. produkt może zawierać śladowe ilości: mleka, laktozy, jaj. " |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Producent: | Sokołów SAUlica i numer: Aleja 550-lecia 1Kod pocztowy i miasto: 08-300 Sokołów Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia po zdjęciu osłonki; |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do bezpośredniego spożycia po zdjęciu osłonki; |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 246 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 246 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1007 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1007 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |