Opis szczegółowy
Rozpuszczalny napój w proszku na bazie mleka i zielonej herbaty o smaku wiśniowym z acerolą
Parametry produktu
| Typ | Rozpuszczalna |
| Rodzaj | Smakowa, zielona |
| Smak | wiśniowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Parzenie - temperatura wody | 80 |
| Składniki | Mleko w proszku pełne (28 %), mleko w proszku odtłuszczone (24%), maltodekstryna, błonnik [inulina (z cykorii)], zielona herbata matcha (6 %), aromat, proszek acerola (0,8 %) [maltodekstryna, koncentrat soku z aceroli (35 %)], proszek wiśniowy (0,5 %) [maltodekstryna, zagęszczony sok wiśniowy (45 %)], substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii. produkt może zawierać soję i zboża zawierające gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mokate sp. z o.o. ulica i numer: strażacka 48 kod pocztowy i miasto: 44-240 żory pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 540 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 374 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 75 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1573 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 315 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość błonnika | 12 g |
| Zawartość soli | 0,57 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera aromaty | Tak |