KIT KAT Icon Car F1 29 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
KIT KAT Icon Car F1
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Herbatniki, Z chrupkami, Wafelki |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | Cukier, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy), odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mąka ryżowa, laktoza (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (3,5 %), serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, skrobie, emulgator (lecytyny), koncentrat białka serwátkowego (z mleka), substancja spulchniająca (węglany sodu), sól, mąka kukurydziana, naturalny aromat waniliowy, naturalny aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Ch-042-189 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 535 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 155 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 648 kJ |
| Wielkość porcji | 29 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość błonnika | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 50,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 55,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 25 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Produkt nieodpowiedni dla osób na diecie wegańskiej. |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |