Opis szczegółowy
NOWOCZESNY PRODUKT Z POSZUKIWANEJ I CENIONEJ PRZEZ KONSUMENTÓW GRUPY ŻYWNOŚCI FUNKCJONALNEJ. PRZEZNACZONY DLA OSÓB AKTYWNYCH I UPRAWIAJĄCYCH SPORT. JEST BOGATY W BIAŁKO PRZYCZYNIAJĄCE SIĘ DO WZROSTU ORAZ UTRZYMANIA MASY MIĘŚNIOWEJ I ZDROWYCH KOŚCI. MA OBNIŻONĄ O 80% ZAWARTOŚĆ LAKTOZY. NIE ZAWIERA KONSERWANTÓW.
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
| Pojemność | 350 ml |
| Zawartość tłuszczu | 1 g/100g |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | Dla osób aktywnych i uprawniających sport |
| Składniki | Mleko, substancja słodząca:glikozydy stewiolowe, stabilizator:karagen, aromaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 350 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po lotwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 h |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 26 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,63 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 57 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 200 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 10 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 844 kJ |
| Wielkość porcji | 350 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 52 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 118 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,28 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 20 %RWS |
| Wapń | 200 mg/100g |
| Witamina B12 | 0,38 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100g |
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |